Antalya Meme Büyütme

Daha çekici ve dolgun göğüslere sahip olarak özgüvenini pekiştirmek isteyen kadınlarca tercih edilen meme estetiği, son dönemde hiç olmadığı kadar rağbet görüyor. Kadın fiziğinde sembolik bir anlam taşıyan ve bu doğrultuda kadın özgüveninde önemli bir yere sahip olan meme yapısı, meme estetiğini tercih sebebi haline getirmektedir. Özellikle yaygın güzellik algısının ve bazı durumlarda sağlık durumunun gerektirmesi halinde, göğüslerinin boyutundan hoşnut olmayan pek çok birey meme büyütme ameliyatı konusunu araştırmaya başlamakta ve meme büyütme operasyonlarına başvurmaktadır. Dr. Atilla Fesli; Antalya meme estetiği dendiğinde akla gelen ilk klinikler arasında yer alıyor.

Antalya Meme büyütme operasyonlarında memenin görünüşü, boyutu ve dış hatları yeniden şekillendirilir. Operasyon kapsamında göğüs kasının üstüne veya altına yerleştirilen implantlar kullanılır. Kesi işlemi ise kolla omzun birleştiği koltuk altı bölgesinde, meme ucunun çevresinde veya göğsün hemen altından yapılır.

Plastik cerrahi uzmanlarınca gerçekleştirilen işlem genel anestezi ile gerçekleştirildiği için herhangi bir şekilde acı hissedilmez. Ameliyat ise vakanın durumuna göre değişmekle birlikte 1-2 saat uzunluğunda sürer.

Bilgi Almak Çok Kolay

atilla hoca landing

Op. Dr. Atilla Fesli

30 Ocak 1981’de Adana’da dünyaya gelen Op. Dr. Atilla Fesli, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak Antalya’da hizmet vermektedir. 2004 yılında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden ikincilik ile mezun olarak doktor unvanını alan Atilla Fesli, 2010 yılında TPRECD Ulusal Yeterlilik Sınavı ve yine aynı yılda Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlık Sınavı’na girerek başarılı olmuştur.

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Niğde’ye atanan Dr. Atilla Fesli, daha sonra Antalya Medline hastanesinde görev yapmıştır. Bu süreçte pek çok kurs ve kongreye katılan Dr. Atilla Fesli, 2014 yılında kendi kliniğini kurmuş ve yüz, vücut, meme estetiği alanında yüzlerce başarılı ameliyata imza atmıştır. Ameliyatsız estetikte ise binlerce hastayı yepyeni bir görünüme kavuşturmuştur.

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında pek çok bilimsel çalışmada adı geçen Dr. Atilla Fesli, en güncel bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek pratiğe döküyor,böylece hastalarına maksimum konfor ve kusursuz sonuçlar sunmayı hedeflemektedir.

Antalya'yı Görmen Lazım

Antalya, sıcak havası, çekici plajları, turistik aktiviteleri, tarihi önemi ile yerli ve yabancı turistlerin her zaman uğrak noktası olmuştur. Kentin yıl boyunca ortalama 20 derece sıcaklığa sahip olması, onu Akdeniz’in göz alıcı maviliğinde yüzerek sıcak bir yaz tatili yapmak isteyenler için güzel bir destinasyon yapmaktadır. Yılın hemen hemen her dönemi binlerce turisti ağırlayan Antalya’da halkın çoğu, turistler ile sık sık iletişime girmeleri nedeniyle İngilizce bilmektedir. Bunun yanı sıra Rusça ve Arapça da Antalya’da konuşulan diller arasında yer alır. Muhteşem doğası, sıcacık denizi ve onlarca tarihi mekanı ile Antalya’da unutamayacağınız anlara tanıklık edeceksiniz.

Tarihe tanıklık eden hamamları, yöresel lezzetleri, renkli hediyelik eşya dükkanları, neşeli turistlerle dolu sokaklar ve barları, Helenistik, Roma, Bizans ve Osmanlı dönemine ait izleri taşıyan tarihi yapıları ve coşku dolu festivalleri ile Antalya, hayatınızda en bir kez kendinizi şımartabileceğiniz cennet gibi bir kenttir.