Antalya Burun Estetiği

Antalya Burun Estetiği, Antalya rinoplasti olarak da bilinen, burnun şeklini ve bozuk olan fonksiyonlarını düzeltme amaçlı yapılan bir işlemdir. Estetik ve fonksiyonel amaçlar güdülerek yapılabilir.

Burun estetiği plastik cerrahide en sık tercih edilen ameliyatlar arasındadır. Burnun yüzün tam ortasında bulunması estetik kaygılara neden olmaktadır. Bununla birlikte burnun nefes alma fonksiyonu nedeniyle de bu ameliyata sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Burun estetiği ameliyatında elde edilecek sonuç, cerrahın bilgi, beceri ve tecrübesiyle doğrudan ilgilidir. Burun estetiği her zaman kemik ve kıkırdak yapıların çıkartılarak burun boyutlarının küçültülmesi olarak düşünülmemelidir.

Estetik burun ameliyatı 18 yaşından büyük, burundan nefes alma ve şekil bozukluğu problemi olan herkese yapılabilir. Burnunuz yüzünüzün en çıkıntılı yeri olduğu için tüm problemlerin ilk bakışta fark edilmesi, kas, kıkırdak, kemik ve deri gibi farklı dokuların bir arada uyumlu olması ve nefes alma fonksiyonunun olması nedeniyle estetik cerrahinin teknik olarak en özellikli ameliyatıdır.

burun landing 1 1
burun landing 8
burun landing 6
burun landing 5
burun landing 3
burun landing 2
burun landing 7

Bilgi Almak Çok Kolay

atilla hoca landing

Op. Dr. Atilla Fesli

30 Ocak 1981’de Adana’da dünyaya gelen Op. Dr. Atilla Fesli, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak Antalya’da hizmet vermektedir. 2004 yılında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden ikincilik ile mezun olarak doktor unvanını alan Atilla Fesli, 2010 yılında TPRECD Ulusal Yeterlilik Sınavı ve yine aynı yılda Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlık Sınavı’na girerek başarılı olmuştur.

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Niğde’ye atanan Dr. Atilla Fesli, daha sonra Antalya Medline hastanesinde görev yapmıştır. Bu süreçte pek çok kurs ve kongreye katılan Dr. Atilla Fesli, 2014 yılında kendi kliniğini kurmuş ve yüz, vücut, meme estetiği alanında yüzlerce başarılı ameliyata imza atmıştır. Ameliyatsız estetikte ise binlerce hastayı yepyeni bir görünüme kavuşturmuştur.

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında pek çok bilimsel çalışmada adı geçen Dr. Atilla Fesli, en güncel bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek pratiğe döküyor,böylece hastalarına maksimum konfor ve kusursuz sonuçlar sunmayı hedeflemektedir.

burun before 1burun after 1

Antalya'yı Görmen Lazım

Antalya, sıcak havası, çekici plajları, turistik aktiviteleri, tarihi önemi ile yerli ve yabancı turistlerin her zaman uğrak noktası olmuştur. Kentin yıl boyunca ortalama 20 derece sıcaklığa sahip olması, onu Akdeniz’in göz alıcı maviliğinde yüzerek sıcak bir yaz tatili yapmak isteyenler için güzel bir destinasyon yapmaktadır. Yılın hemen hemen her dönemi binlerce turisti ağırlayan Antalya’da halkın çoğu, turistler ile sık sık iletişime girmeleri nedeniyle İngilizce bilmektedir. Bunun yanı sıra Rusça ve Arapça da Antalya’da konuşulan diller arasında yer alır. Muhteşem doğası, sıcacık denizi ve onlarca tarihi mekanı ile Antalya’da unutamayacağınız anlara tanıklık edeceksiniz.

Tarihe tanıklık eden hamamları, yöresel lezzetleri, renkli hediyelik eşya dükkanları, neşeli turistlerle dolu sokaklar ve barları, Helenistik, Roma, Bizans ve Osmanlı dönemine ait izleri taşıyan tarihi yapıları ve coşku dolu festivalleri ile Antalya, hayatınızda en bir kez kendinizi şımartabileceğiniz cennet gibi bir kenttir.