Antalya Göz Kapağı Ameliyatı

Gözler, ruhun aynasıdır derler… Peki ya o ayna, yaşlanma belirtileri veya genetik faktörler nedeniyle bulanıklaşırsa? Göz kapağı düşüklüğünün veya sarkıklığının yüzünüzün genç ve enerjik ifadesini gölgelemesine izin vermek zorunda değilsiniz. Yaşlanma, genetik faktörler veya çevresel etkiler göz kapaklarında düşüklük ve sarkmalara neden olabilir. Ancak artık bu durumdan kurtulmanız mümkün! Op. Dr. Atilla Fesli, Antalya’da göz kapağı estetiği konusunda uzmanlaşmış bir cerrah olarak  size genç ve canlı bir görünüm kazandırmak için burada! 

Göz kapağı ameliyatı (blefaroplasti) sadece estetik bir görünüm kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda görüş alanınızı genişletir ve daha genç, daha canlı bir ifadeye kavuşmanızı sağlar. Deneyimi sayesinde en iyi göz kapağı ameliyatı yapan doktorlar arasından bulunan Op. Dr. Fesli, her hastanın benzersiz olduğunu ve her birinin kendi güzellik hedeflerine ve ihtiyaçlarına sahip olduğunu bilir. Bu nedenle her bir hastamıza göz kapağı ameliyatı öncesini ve sonrasını kapsayan özel bir tedavi planı sunuyoruz. Gözlerinizin doğal güzelliğini yeniden keşfetmek için bugün bizimle iletişime geçin. 

Göz Kapağı Estetiği Fiyatları 2023 

Göz kapağı estetiği fiyatları; uygulamanın karmaşıklığına, hastanın ihtiyaçlarına ve seçilen tedavi yöntemine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Üst göz kapağı ameliyatı fiyatı, alt göz kapağı ve çift göz kapağı operasyonu için ücretler farklı olmaktadır. Dr. Atilla Fesli ve ekibi, her hastanın bütçesine ve ihtiyaçlarına uygun bir çözüm sunmayı taahhüt eder.

antalya goz kapagi estetigi
antalya goz kapagi ameliyati
antalya blefaroplasti

Bilgi Almak Çok Kolay

atilla hoca landing

Op. Dr. Atilla Fesli

30 Ocak 1981’de Adana’da dünyaya gelen Op. Dr. Atilla Fesli, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak Antalya’da hizmet vermektedir. 2004 yılında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden ikincilik ile mezun olarak doktor unvanını alan Atilla Fesli, 2010 yılında TPRECD Ulusal Yeterlilik Sınavı ve yine aynı yılda Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlık Sınavı’na girerek başarılı olmuştur.

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Niğde’ye atanan Dr. Atilla Fesli, daha sonra Antalya Medline hastanesinde görev yapmıştır. Bu süreçte pek çok kurs ve kongreye katılan Dr. Atilla Fesli, 2014 yılında kendi kliniğini kurmuş ve yüz, vücut, meme estetiği alanında yüzlerce başarılı ameliyata imza atmıştır. Ameliyatsız estetikte ise binlerce hastayı yepyeni bir görünüme kavuşturmuştur.

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında pek çok bilimsel çalışmada adı geçen Dr. Atilla Fesli, en güncel bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek pratiğe döküyor,böylece hastalarına maksimum konfor ve kusursuz sonuçlar sunmayı hedeflemektedir.

göz kapağı ameliyatı antalyagöz kapağı estetiği

Antalya'yı Görmen Lazım

Antalya, sıcak havası, çekici plajları, turistik aktiviteleri, tarihi önemi ile yerli ve yabancı turistlerin her zaman uğrak noktası olmuştur. Kentin yıl boyunca ortalama 20 derece sıcaklığa sahip olması, onu Akdeniz’in göz alıcı maviliğinde yüzerek sıcak bir yaz tatili yapmak isteyenler için güzel bir destinasyon yapmaktadır. Yılın hemen hemen her dönemi binlerce turisti ağırlayan Antalya’da halkın çoğu, turistler ile sık sık iletişime girmeleri nedeniyle İngilizce bilmektedir. Bunun yanı sıra Rusça ve Arapça da Antalya’da konuşulan diller arasında yer alır. Muhteşem doğası, sıcacık denizi ve onlarca tarihi mekanı ile Antalya’da unutamayacağınız anlara tanıklık edeceksiniz.

Tarihe tanıklık eden hamamları, yöresel lezzetleri, renkli hediyelik eşya dükkanları, neşeli turistlerle dolu sokaklar ve barları, Helenistik, Roma, Bizans ve Osmanlı dönemine ait izleri taşıyan tarihi yapıları ve coşku dolu festivalleri ile Antalya, hayatınızda en bir kez kendinizi şımartabileceğiniz cennet gibi bir kenttir.