Gençlik İpi ile Ameliyatsız Yüz Germe

Gençlik İpi İle Ameliyatsız Yüz Germe Ve Şekillendirme Nedir? Nasıl Yapılır?

Silhouette (Gençlik İpi) özellikle orta ve alt yüz bölümlerinde oluşan cilt sarkmalarına karşı şu anda mevcut en etkili yöntemlerden birisidir. Silhouette yaşlanma belirtilerini önleyip geciktirir. Silhouette bileşenleri doğal ve tamamen emilebilirdir. Silhouette (Gençlik İpi) tedavisi ile yüzünüzdeki kırışıklıklardan ve sarkmalardan  kurtulabilirsiniz, yanaklarınız daha hacimli görünebilir ve kaşlarınız doğal bir biçimde kaldırılabilir.

genclik ipi yuzgerme sekillendirme

Silhouette (Gençlik İpi) tedavisinden sonra yüzünüzde sarkan hacimleri yerine getirir ve anında bir gençleştirme sağlar, aynı zamanda da yüz ifadenize canlılık getirir.
Silhouette (Gençlik İpi) ile,
• Yapılan 30-45 dakikalık tedavi ile doğal sonuçlar alırsınız.
• Tedaviden sonra iş hayatına ve sosyal hayata hemen geri dönebilirsiniz.  

Silhouette (Gençlik İpi) Sık Sorulan Sorular:

Silhouette (Gençlik İpi) nedir?

Silhouette (Gençlik İpi) hacim kaybı ve cilt sarkması etkilerini gidermek için kanıtlanmış yeni bir tedavi yöntemidir. Özellikle, orta ve alt yüz problemlerinde kullanılan en iyi yöntemdir. Diğer PDO iple ve/veya Botox, dolgu gibi uygulamalarla kombine edilebilir. Kullanılan Botox ve dolgu yapılma sıklığının ve dozlarının azalmasını sağlar. Silhouette (Gençlik İpi) yanak bölgesi, burun kenarı çizgilerinde ve kaş kaldırmada çeşitli tekniklerle kolayca ve kesi olmadan uygulanabilir.

Silhouette (Gençlik İpi) imal edildiği madde nedir?

Silhouette (Gençlik İpi) bileşenleri natürel ve tamamen emilebilirdir (Laktit Glikolid 82-18 ve Polilaktik Asit çift yönlü koniler) Silhouette bio-emilebilir sütur ve üzerinde yine bio-emilebilir çift yönlü küçük konilerden oluşur.

Silhouette (Gençlik İpi) etkisi ne kadar sürer?

Silhouette (Gençlik İpi) tedavisinin görünebilir estetik yararları 18-24 ay boyunca devam eder. Tedaviden hemen sonra mekanik bir kaldırma etkisi olur ve  hasta sonuçları hemen fark eder. Ayrıca, 3. haftadan başlayarak fibroblastik ve kolajen doku oluşumu (bağ dokunun uyarılması ile aktive olması) ile birlikte daha kalıcı sonuçlar elde edilir. Kişinin yaşı ve yaşam biçimi estetik sonuçların ömrünü etkileyebilir. Silhouette örneğin hyalüronik asit ve botulinum toksin gibi diğer kozmetik tedavilerle birlikte mükemmel bir tamamlayıcıdır. Silhouette (Gençlik İpi) tedavisi sırasında ve sonrasında bu enjeksiyonlar yapılabilir.

Silhouette (Gençlik İpi) tedavisinden sonra ne yapmak gerekir?

Silhouette (Gençlik İpi) tedavisi ile yanaklarınız biraz daha yukarıda ve daha hacimli görünecektir. Tedaviden hemen sonra sonuç alınır ve etkisi uzundur. Her estetik tedavide olduğu gibi hafif şişlik, kızarıklık veya morarma olabilir – fakat bunlar birkaç gün içinde kaybolur. Tedaviden hemen sonra normal aktivitenize dönebilirsiniz. Ancak, egzersiz ve yüz masajından kaçınmanız önerilir.

Silhouette (Gençlik İpi) tedavisinden hemen sonra ne olacak?

Silhouette (Gençlik İpi) doktorunuz tarafından yapılan 30 dakikalık bir tedavidir, Sonuçlar en baştan itibaren natüreldir. Görünüşünüzü rahatlamış ve yüzünüzü tazelenmiş hissedeceksiniz. Bu işlem gençleştirme sağlayacak aynı zamanda da yüz ifadenize canlılık getirecektir. Silhouette (Gençlik İpi) yüz hatlarını iyileştirir ve hacim kazandırarak daha genç bir görünüm sağlar.

Formu Doldurun
Sizi Arayalım

Randevu Almak Çok Kolay