Antalya Saç Ekimi

Kliniğimize yapacağınız başvuru sonrası öncelikle  saç analizi işleminiz yapılmaktadır. Daha sonra ise en iyi saç ekim merkezleri arasında bulunan uzman kadromuz ile birlikte değerlendirmeniz yapılıp size uygun olan saç ekimi tekniğine karar verilmektedir.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan fue yöntemi ile saç ekimi işleminin yanı sıra DHI(direct hair implantation) tekniği de özellikle kadınlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. DHI tekniğinin halk arasında en bilinen tanımı ise traşsız saç ekimi işlemidir.

Fue yönteminde zorunlu olan tüm saçı traş etme durumu, bu teknikte söz konusu değildir. Muayene sırasında hangi saç ekimi tekniğine uygun olduğunuz ve beklenen sonuç ile ilgili gerçekçi çözümler tespit edilip planlamanız yapılmaktadır.

İşlem lokal anestezi altında tüm bölge uyuşturularak konforlu ve ağrısız bir şekilde gerçekleşmektedir. En sık sorulan sorulardan biri olan saç ekimi ne kadar sürer sorusunun yanıtı ise; ortalama 4-6 saattir.

sac 2a
sac 5a
sac 1a
sac 6a
sac 7a
sac 3a

Bilgi Almak Çok Kolay

atilla hoca landing

Op. Dr. Atilla Fesli

30 Ocak 1981’de Adana’da dünyaya gelen Op. Dr. Atilla Fesli, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak Antalya’da hizmet vermektedir. 2004 yılında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden ikincilik ile mezun olarak doktor unvanını alan Atilla Fesli, 2010 yılında TPRECD Ulusal Yeterlilik Sınavı ve yine aynı yılda Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlık Sınavı’na girerek başarılı olmuştur.

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Niğde’ye atanan Dr. Atilla Fesli, daha sonra Antalya Medline hastanesinde görev yapmıştır. Bu süreçte pek çok kurs ve kongreye katılan Dr. Atilla Fesli, 2014 yılında kendi kliniğini kurmuş ve yüz, vücut, meme estetiği alanında yüzlerce başarılı ameliyata imza atmıştır. Ameliyatsız estetikte ise binlerce hastayı yepyeni bir görünüme kavuşturmuştur.

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında pek çok bilimsel çalışmada adı geçen Dr. Atilla Fesli, en güncel bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek pratiğe döküyor,böylece hastalarına maksimum konfor ve kusursuz sonuçlar sunmayı hedeflemektedir.

hair before 2hair after 2

Antalya'yı Görmen Lazım

Antalya, sıcak havası, çekici plajları, turistik aktiviteleri, tarihi önemi ile yerli ve yabancı turistlerin her zaman uğrak noktası olmuştur. Kentin yıl boyunca ortalama 20 derece sıcaklığa sahip olması, onu Akdeniz’in göz alıcı maviliğinde yüzerek sıcak bir yaz tatili yapmak isteyenler için güzel bir destinasyon yapmaktadır. Yılın hemen hemen her dönemi binlerce turisti ağırlayan Antalya’da halkın çoğu, turistler ile sık sık iletişime girmeleri nedeniyle İngilizce bilmektedir. Bunun yanı sıra Rusça ve Arapça da Antalya’da konuşulan diller arasında yer alır. Muhteşem doğası, sıcacık denizi ve onlarca tarihi mekanı ile Antalya’da unutamayacağınız anlara tanıklık edeceksiniz.

Tarihe tanıklık eden hamamları, yöresel lezzetleri, renkli hediyelik eşya dükkanları, neşeli turistlerle dolu sokaklar ve barları, Helenistik, Roma, Bizans ve Osmanlı dönemine ait izleri taşıyan tarihi yapıları ve coşku dolu festivalleri ile Antalya, hayatınızda en bir kez kendinizi şımartabileceğiniz cennet gibi bir kenttir.