Blog

SEVİMLİ MEME PROTEZLERİ :)

Çok mutlu bir hafta dileyerek başlıyorum bu hafta bu keyifli yazıma😊 Başlıktan da anlayacağınız gibi oldukça sevimli bir hale getirmeye çalıştım bu protez meselesini:) En çok talep gören ve en çok mutlu eden işlemlerden birinden bahsediyorum; meme büyütme 😊 Ve en çok korkulan. Bu korkunun öncelikle en büyük sebebi vücudumuza yabancı bir cisim konulacağı fikri sanırım. Şimdi hazırsanız o yabancı cisim nasıl hissettiriyor ve sonrasında neler oluyor detaylı olarak anlatmaya başlıyorum 😉

Estetik İçin Bütçe

Selamlar herkese

Çok sorulan ve merak edilen yeni bir konuda birlikteyiz tekrar. Estetik operasyonlar ve işlemlerin bütçesel tarafından bahsedeceğim bugün sizlere. Böyle bir işe kalkıştığınızda karşılaşabileceğiniz ekstra maliyetler nelerdir ve nasıl bir bütçe ayırmalısınız bunları detaylı olarak paylaşmaya geldim Bu yazımı okuduğunuzda çok daha rahat ve doğru bir planlama yapabilir ve böylece sizi zor durumda bırakabilecek sürprizlere karşı da hazırlıklı olabilirsiniz.

ESTETİK BEKLENTİLERİMİZ

Herkese çok mutlu bir hafta dileyerek başlıyorum bu yazıma😊  Bu kez bir ameliyattan veya bir işlemden bahsetmeyeceğim sizlere. Son zamanlarda sıklıkla rastladığım ve bence bir problem haline dönüşmeye başlayan estetik beklentilerden söz etmek istiyorum. Bir estetik cerrahın kapısını neden çalarız ve bizi mutlu edecek şey aslında nedir? Bu soruların cevaplarını verip bunu kabul etme sürecimizden bahsedelim biraz.

Botoks Zamanı. Doğru Doz, Doğru Nokta. Botoks Nedir?

 

BOTOX ZAMANI

Yeni bir başlık ve yeni bir konu ile herkese merhaba😊 Bu yazım BOTOX yaptıranlar için değil , hayatında hiç BOTOX yaptırmamış ve yaptırmaktan da korkanlar için. Herhangi bir estetik müdahale üzerine düşündüğümüzde aklımıza hemen medyada görünen şişkin yüzler, donuk ifadeler, doğal olmayan, maske gibi mimiksiz yüzler geliyor. Bunu inkar edemeyiz. Daha önce hiç botox yaptırmamış olanlar da bu yüzden aynı korkuları yaşıyor. Bugün botox uygulamasının aslında ne olduğunu, nasıl sonuçlar verdiğini, avantajlarını ve risklerini anlatacağım detaylı olarak .

BURUN ESTETİĞİ(RHİNOPLASTİ) HAKKINDA MERAK EDİLENLER

 

Burun estetiği olmak isteyip de bir türlü cesaret edemeyenler, araştırma içerisinde olanlar, kafası bu konuda karışık olanlar ve ya ‘’benim hiç ilgim yok ama sadece merak’’ diyenler:) Bu yazım sizin için😊 Aslında bu benim kendi ameliyat sürecim ve benim hikayem😊 Bu yüzden merak edenleri bu tarafa alalım ve ameliyat serüvenimize başlayalım 😊Ben bu ameliyatı olmaya nasıl karar verdim, korkularım, ameliyat sonrası yaşadıklarım vs. hepsini sizlerle paylaşmak istedim. Aslında ben sadece burun ameliyatı olmadım iki farklı işlemi birlikte oldum ama onu da daha sonra paylaşacağım sizinle😊

Page 1 of 3

Please publish modules in offcanvas position.