Blog

En İyi Estetik Cerrahı Nasıl Bulabilirsiniz?

         Sağlığımız onu herhangi birine emanet edemeyeceğimiz kadar önemli. Bu yüzden tıbbi konularda destek alırken tecrübesinden ve profesyonelliğinden emin olduğumuz kişilere başvurmamız şart. Özellikle plastik cerrahi alanında işin ehli olmayan kişilerin yol açtığı sağlıksız sonuçları etrafımızda ve haber kaynaklarında sıkça görüyoruz. Tüm bu kötü deneyimler sonucunda bize çıkan ders belli: sağlığımız için profesyonel bir estetik cerrah bulmalıyız.

Peki nasıl? İşte soruları ve cevaplarıyla yapabilecekleriniz.

ANESTEZİ(NARKOZ) KORKULARIMIZ

Uzun zamandır yazmayı düşündüğüm, çok fazla soru ve talep aldığım bir konuydu ''anestezi korkuları''. Biliyorum ki birçoğumuz bu konuda oldukça tedirgin. Hele ki söz konusu estetik ameliyatlar olunca bu tedirginliğimiz biraz daha artıyor. Bende anestezi mezunu ve 10 yıldır bu mesleği estetik cerrahi ile harmanlamış biri olarak, bu konuyla ilgili tedirginliklerinizi biraz olsun azaltmak istedim. 

Öncelikli olarak şunu söylemeliyim ki siz ameliyat olmaya karar verdiğinizde, ameliyatınızı yapacak olan cerrah ve sizi uyutacak olan anestezi hekimi birlikte hareket ederek sizin anestezi alımına ve ameliyata uygunluğunuza birlikte karar verirler ve inanın hiç bir cerrah veya anestezi hekimi hayatınızı riske atacak bir ameliyat yapmak istemez. Bana bu konuda inanabilirsiniz:)

HOLLYWOOD YILDIZLARININ YENİ AKIMI ‘HOLLYWOOD ESTETİĞİ’

Bu yazıma ''Bizim Hollywood yıldızlarından neyimiz eksik?'' diyerek başlamak istedim:) Cevap veriyorum ; '' Tek eksik olan biraz cesaret ve güvenilir bir hekim. '' Başka da hiç bir eksiğimiz yok😊

Son zamanlarda sosyal medya hesaplarında sıkça karşınıza çıkmıştır Hollywood Estetiği. Hollywood ünlülerinin favori işlemlerinden olan tıbbi ismi ile ''bişektomi '' operasyonu, üçgen bir yüz hattına sahip olmanızı sağlıyor. Böylece daha belirgin elmacık kemiklerine de sahip olabiliyorsunuz.

ERKEK ESTETİĞİ VE JİNEKOMASTİ (GÖĞÜSTE YAĞLANMA VEYA FAZLA MEME DOKUSU)

ERKEKLERDE ESTETİK YAPTIRIYOR MU?

BEYLER, SİZE DE ÇÖZÜMLER VAR VE TALEP, TAHMİN ETTİĞİNİZDEN ÇOK DAHA FAZLA;)

Sizden gelen ve çok sık duyduğum sorulardan bir tanesi bu. ‘’Erkekler estetik yaptırıyor mu?’’ Bu yüzden de bu talebi yanıtsız bırakamadım ve yazdım :) Evet. Erkekler de estetik ameliyatlar yaptırıyor ve çok da iyi yapıyorlar. Günümüzde kadınlar kadar erkekler de kendilerine özen gösteriyor. Kadınlar kadar erkekler de mutlu olmayı, iyi görünmeyi ve iyi hissetmeyi istiyorlar.

Page 1 of 2

Please publish modules in offcanvas position.